TIKLA ARA

MEZZO HD

Digiturk MEZZO HD

MEZZO HD kanalı 102. kanal no'su ile Digiturk’te. MEZZO HD kanalında dünyanın müziğini keyifle dinleyin. Klasik'ten Jazz'a, dünya müziklerinin en beğenilenleri, iyi müzik sevenler için birçok keyifli programlara yer verilmiştir.

MEZZO HD Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No Yayın Süresi
102 24 Saat

MEZZO HD Detaylı Bilgi

MEZZO HD bir Fransız televizyon Kanalı'dır. klasik müzik, opera, bale, caz ve dünya müziği'nden örnekler gösterir. 1992 yılında kurulan kanal,bugünkü ismini 1998 yılında almıştır. kanalın Sloganı; 'écouter, Voir, Oser' (', Bak, dinle olan Dare').
2008 yılının ocak ayında, 'Divertimezzo',adlı yeni bir programı yayına sokmuştur.bu programda video kliplerden oluşan yeni bir özellik tanıtılmıştır.
MEZZO HD adı altındaki okul, Fransa'nın Lyon kentindeki opera binasında eğitim vermektedir.Öğrenciler Bale,Piano,Yaylı çalgılar ve Opera eğitimi almaktadırlar.Dünyanın her ülkesinden sadece on iki öğrenci alan Ecoles De Musique Classique MEZZO HD 2007 yılından beri klasik müzik ve solfej eğitimi vermektedir.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.