TIKLA ARA

Star TV HD

Digiturk Star TV HD

Türkiye'nin ilk özel televizyon kanalı olan Star TV 27. numaralı kanaldan izlenebilmektedir. 24 saat yayın kanalda dopdolu içerikler, unutulmaz filmler, diziler ve daha bir sürü programlar bulunmaktadır.

Star TV HD Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No Yayın Süresi
27 24 Saat

Star TV HD Detaylı Bilgi

Star TV Programlarından Seçmeler

Ateş Böceği

Bir tarafta çok başarılı, çekici, fakat aşkla arasına mesafe koumuş; hayatın ilginçliğini kaybettiğini düşünen bir boşanma avukatı Barış (Seçkin Özdemir). Diğer yanda ise akıllı, eğlenceli, cıvıl cıvıl fakat ailesini geçindirmek için taksi şoförlüğü yapmak zorunda kalan, güzel bir genç kız, Aslı ( Nilay Deniz). Diğer adı ile Ateşböceği. Yolları kesişen ikilinin, hayatları değişir ve kendilerini aşk dolu eğlenceli bir maceranın içinde bulurlar.

Dolunay

Profesyonel bir aşçı olmak isteyen Nazlı (Özge Gürel), Japon mutfağını öğrenerek kendi restoranını açma hayalleri kurar. Öğrenci evini geçindirmek için ek iş için tanışmadığı patronu Ferit’in ( Can Yaman) özel aşçısı olur. Zengin iş adamı Ferit ve Nazlı, çeşitli tesadüflerle yakınlaşır ve imkansız olan bir aşkın kapısını aralar.

Kardeş Payı

Türkiye'nin dört bir yanındaki gizemli, farklı ve çözülememiş dosyaları aydınlatmak amacıyla İstanbul emniyet müdürlüğü tarafından özel bir ekip kurulur. Suçlu profili uzmanı Barış Başkomiser'in (Barış Bağcı) önderi olduğu ekibin her üyesinin farklı yetenekleri vardır.

Diziler

Ateş Böceği
Dolunay
Çember
Söz
Fazilet Hanım ve Kızları
İstanbul Gelin
Cesur ve Güzel
Anne
Kara Sevda
Beni Affet
Kiralık Aşk

Programlar

Çarkıfelek
Duymayan Kalmasın
Mesut Yar Sunar
Zuhal Topal'la
Özlem Denizmen'le Kadınca
Tülin Şahin ile Moda
Vahe ile Evdeki Mutluluk
Star Life


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.