TIKLA ARA

Tinker Bell - The Adventures of Disney Fairies

Tink bell cesur bir peridir.Akılı ve sevimlidir. Her ana pozitif tavırları ve tamir becerileri olan Tink'in insanlara olan merakı, anakaraya yapılacak bir yaz yolculuğu sırasında başını büyük belaya sokar.


 Tinker Bell - The Adventures of Disney Fairies çizgi  filmini Digiturk Disney Junior kanalından  izleyebilirsiniz.

Tinker Bell - The Adventures of Disney Fairies


 Winx Club

Tinker Bell - The Adventures of Disney Fairies, çizgi filmini Digiturk Disney Junior kanalından izleyebilirsiniz.

 Tinker Bell - The Adventures of Disney Fairies,

Tinker Bell, ormanda kardeşi ile mutlu bir şekilde yaşayan minicik sevimli bir peridir. Her hafta yeni bir macera ile ekrana gelen Tinker Bell, serisinde çocuklara neşeli dakikalar geçirmelerinde yardımcı oluyor.Yardım sever ve eğlenceli perimiz yaşadığı ormanı ve peri yozlarını kurtarmak için elinden geleni yapıyor.Periler ormanında arkadaşları ona çalışkan ve zeki diyorlar.Pratik zetaksı ile her an bir icat meydana getirebilen Tinker Bell serisini hafta içi her gün Digiturk Disney Junior kanalından izleyebilrsiniz.

Tinker Bell - The Adventures of Disney Fairies Masalı'nın Kahramanları

TINKER BELL Tamirci Peri:
Tink bell cesur bir peridir.Akılı ve sevimlidir. Her ana pozitif tavırları ve tamir becerileri olan Tink'in insanlara olan merakı, anakaraya yapılacak bir yaz yolculuğu sırasında başını büyük belaya sokar.

ROSETTA Bahçe Perisi:
Güzeler güzeli zarif Ro, kıvrak bir zekâya ve birçok sihre sahiptir. Tink'e son derece sadık olan Ro, Tink'in en iyi arkadaşlarından biridir.

FAWN Hayvan Perisi:
Maceraya çok seven Fawn, kuralları umursamayan ve Lizzy'nin tehditkar kedisini evcilleştirmek için Rosetta'yla işbirliği yaparak Tink'in kurtarılmasında cesurca yer alan bir peridir.

SILVERMIST Su Perisi:
Her şeye karşı alışılmadık ama eğlenceli bir bakış açısına sahip olan Silvermist, genelde çoğunluğa ayak uydurur ve ani yaz fırtınası sırasında Tink'i kurtarırken önemli bir rol üstlenir.

LIZZY:
Dokuz yaşında tatlı bir kız olan Lizzy, çiçekleri çok sevmesinin yanı sıra oyuncak eşyaları, perileri seviyor. En büyük isteği bir peri bulup onunla arkadaş olmak ki, bu isteği mucizevi bir şekilde gerçrk oluyor.

VIDIA Hızlı Uçan Peri:
Hızlı uçan perilerin en hızlısı olan Vidia, Tink'in aceleciliği ve kuralları esnetmesi nedeniyle sık sık Tink'le çatışır. Vidia'nın, Tinker Bell'e ders verme girişimi geri tepince peri arkadaşlarını bir araya toplar ve Tink'i kurtarmak için her şeyi tehlikeye atar!

IRIDESSA Işık Perisi:

Detay odaklı mükemmeliyetçi ve devamlı olarak endişeli Iridessa'nın hayattaki amacı işlerin devamlılığını sağlamak ve beladan uzak durmaktır. Fakat peri kurtarma ekibinin başı derde girince, Iridessa cesurca günü kurtarır.

 Tinker Bell - The Adventures of Disney Fairies izle

 

 Tinker Bell - The Adventures of Disney Fairies izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk çocuk, tinker bell ve arkadaşları, tinker bell izle, tinker bell konusu, tinker bell çizgi filmi,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.