TIKLA ARA

TOD Kupon Kodu Aktivasyonu

1- SMS ve E-Posta ile tarafınıza iletilen TOD kupon kodunuzu https://todtv.com.tr/kupon-kodu kutucuğuna girdikten sonra “Kodu Kullan” butonuna tıklayın.

2- Kodunuz uygulandıktan sonra aşağıda çıkan paketinizi seçin.3- Paket detaylarını son kez kontrol ettikten sonra "Devam Et" butonuna tıklayın.4- TOD üyeliği oluşturarak veya var olan üyeliğinize giriş yaparak içerikleri izlemeye başlayın.
Önemli Not:

Digiturk uydu üyeliği bulunan üyeler, Digiturk’e kayıtlı bilgileriyle TOD kupon kodunu aktif ederken “Şu anda işleminizi gerçekleştirememekteyiz. Digiturk müşteri hizmetleriyle iletişime geçiniz.” hatası almaktadır. Bu durumda ailenizden farklı birinin üzerine yeni üyelik oluşturarak TOD kupon kodunuzu aktif edebilirsiniz.

Aktivasyon işlemi sırasında bir sorun ile karşılaşılması durumunda 0(212) 473 73 73 telefon numaralı Digiturk müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

TOD paketlerini televizyonunuzdan izlemek için uyumlu bir televizyona ihtiyacınız vardır. Uyumlu Smart TV'lerde desteklenen cihaz listesi aşağıda yer almaktadır.

TOD TV Uyumlu Televizyonlar

Smart TV Modelleri
Marka İşletim Sistemi Üretim Yılı
Arçelik - 2015 ve sonrası
Beko - 2015 ve sonrası
Grundig - 2015 ve sonrası
LG WebOS 2016 ve sonrası
Philips Android TV Android 7.0 ve üzeri
Samsung Tizen 2017 ve sonrası
Sony Android TV Android 7.0 ve üzeri
Vestel - 2018 ve sonrası
TOD uygulamasına Apple TV'lerde 4. nesil cihazlardan, Android TV'lerde ise Android 7.0 ve üzeri cihazlardan TOD kullanıcı adınız ve şifreniz ile erişebilirsiniz.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.