TIKLA ARA

TRT 1 HD

Digiturk TRT 1 HD

Digiturk dijital platformundan TRT 1 HD kanalını 23. ve 323. kanallarda bulabilirsiniz. Devlet tarafından işletilen TRT 1 kanalında gündeme dair birçok program, canlı yayınlar, spor, film ve diziler yayınlanmaktadır.

TRT 1 HD Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No Yayın Süresi
23 ve 323 24 Saat

TRT 1 HD Detaylı Bilgi

TRT 1 Programlarından Seçmeler

DİZİLER

Diriliş "Ertuğrul":Heyecanın doruklarında Diriliş "Ertuğrul" tekrar ekranlarda! Moğollar ile mücadele içerisinde olan Ertuğrulu neler bekliyor? Kutlu davası için kardeşlerinden ayrılmak durumunda kalan, zorlu günler içerisindeki Ertuğrul neler yaşayacak. Heyecanlı bölümleri ile ekranlarda!

Payitaht "Abdülhamid":“Payitaht Abdülhamid” dizisi dev kadrosu ve ES Film imzasıylaTRT1 ekranlarında başlıyor! TRT 1'in sevilen dizisi olacak olan Payitaht'ı kaçırmayın.

PROGRAMLAR

Sıra Sende Türkiye
19
Pelin Çift ile Gündem Ötesi
El Emeği
Kendi Düşen Ağlamaz
Kolaysa Sen Yap
1'de Bugün

Sıra Sende Türkiye : Yepyeni, bol eğlenceli, izlemelere doyamayacağınız bir müzik yarışması geliyor. Sunuculuğunu Uraz Kaygılaroğlu’nun yapacağı yarışmanın jürisinde ise Mustafa Keser, Işın Karaca ve Metin Şentürk yer alıyor. Bu program kaçmaz!


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.