TIKLA ARA

Umut Kıyısı - Shores of Hope

1980'lerde doğu Almanya'da geçen film, dönemin siyasi atmosferini başarıyla yansıtan bir politik gerilim...


Umut Kıyısı - Shores of Hope filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Umut Kıyısı - Shores of Hope

Umut Kıyısı - Shores of Hope izle

İlk Gösterim tarihi:Umut Kıyısı - Shores of Hope Digiturk  20.06.2013 19:25 - 21:15 Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Umut Kıyısı - Shores of Hope

2012 - Almanya Tür : Dram türündeki Umut Kıyısı - Shores of Hope filmin yönetmenliğini Toke Constantin Hebbeln yapmaktadır.Film Oyuncuları Alexander Fehling, August Diehl oluşmaktadır.

1980'lerde doğu Almanya'da geçen film, dönemin siyasi atmosferini başarıyla yansıtan bir politik gerilim... Çok iyi dost olan iki liman işçisi, baskıcı rejimden kaçma hayalleri kurarken polis teşkilatı onlara reddedemeyecekleri bir teklif sunar. Ülke dışına kaçmalarının tek yolu işçi arkadaşları ve sendika liderini ele vermeleridir.

Alexander Fehling (Mar 1981 29 doğumlu) bir olduğu Alman filmi ve sahne aktör . O en iyi bilinmektedir İngilizce Personel Çavuş olarak kitlelere. 2009 yılında Wilhelm Quentin Tarantino filmi, Inglourious Basterds .Fehling doğdu Berlin . O da oyunculuk eğitimi aldı Hochschule für Schauspielkunst "Ernst Busch" Berlin 2007 yılına kadar 2003.

Ağustos Diehl
(Ocak 1976 4 doğumlu) bir Alman aktör öncelikle oynamak için uluslararası kitlelere bilinen, SS-Sturmbannführer içinde Dieter Hellstrom Inglourious Basterds film ve Michael "Mike" Krause, Evelyn Salt kocası, Tuz , hem de onun önde gelen için rol Akademi Ödülü -kazanan Avusturya filmi Kalpazanlar (2007).

IMDB Puanı: 6/4 ( 151 kişi oy verdi.)

Resimler

Umut Kıyısı - Shores of Hope izle

 

Umut Kıyısı - Shores of Hope izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, shores of hope izle, digiturk izle, umut kıyısı konusu, umut kıyısı izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.