TIKLA ARA

Zırhlı Kuvvetler - Armored

Bir grup güvenlik elemanı, özel zırhlı bir para transfer aracını kullanmak ve onu korumakla görevlendirilmiştir.


Zırhlı Kuvvetler - Armored filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Zırhlı Kuvvetler - Armored

Zırhlı Kuvvetler - Armored izle

İlk Gösterim tarihi:Zırhlı Kuvvetler - Armored 16.05.2013 17:05 - 18:51 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Zırhlı Kuvvetler - Armored Konusu

2009 - ABD Aksiyon , Dram , Gerilim , Suç türündeki Zırhlı Kuvvetler - Armored filmin yönetmenliğini Nimród Antal yapmaktadır.Oyuncuları Jean Reno , Laurence Fishburne , Amaury Nolasco , Milo Ventimiglia , Matt Dillonoluşmaktadır.

Bir grup güvenlik elemanı, özel zırhlı bir para transfer aracını kullanmak ve onu korumakla görevlendirilmiştir. Yaşamlarını riske atan bu güvenlikçiler aslında planları başkadır. Söz konusu 42 milyon dolardır ve gruptakiler parayı alıp kaçmayı düşünmektedir. Yaptıkları planda kimseye zarar gelmeyecektir. Oysa hesaba katmadıkları, içlerindeki bir tanığın tüm işleri alt üst edebileceğidir.

Juan Moreno İlk evliliğinden iki çocuğu olan Reno, 1996'da ikinci evliliğini Nathalie Dyszkiewicz ile yapar ve bu evlilikten de 2 çocukları olur.Çocukluk: Franco'nun zulmünden kaçan İspanyol anne ve babası Fas'a yerleşirler. Sinemaya olan düşkünlüğü çocuk yaşlarda başlar. Tüm zamanını, John Wayne, William Holden, Marlon Brando, Jean Gabin ve Louis Jouvet'nin filmlerini izleyerek ya da şehrin sıcağından kaçıp Fas'ın sahillerinde denize girerek geçirir. 1967'de çıkan iç savaş Jean'ın Fas'ı terkederek Fransa'ya gitmesine sebep olur. Askerligini Fransa da yapar.
Eğitim: Reno'nun Casablanca da Tiyatro Eğitimi almış olması, Fransa da askerliğini oldukça rahat bir şekilde tamamlamasına yardımcı olur.Şöhret: 70'li yıllar tiyatro ve TV ağırlıklı çalışmalarla geçer. İlk övgüler 1979'da Costa Gavras'ın 'Clair de Femme' filminden gelir. Ardından Didier Flamand'ın tiyatro grubu ile Avrupa turnesine çıkar.

Laurence Fishburne
30 Temmuz 1961, ABD. Aile: Memur bir baba (Laurence) ve öğretmen bir annenin (Hattie) tek çocuğu.Eski eşi Hanja Moss'tan Langston ve Montana adlarında iki çocuğu var.New York Sahne Sanatları Lisesi'ni bitirdi. New York Lincoln Square Academy'de oyunculuk eğitimi aldı.
İlk Filmi: İlk sinema filmi 1975 yapımı 'Cornbread, Earl and Me' adlı filmdi. Bundan 4 sene sonra, henüz 14 yaşındayken, yaşını büyük göstererek Coppola'nın unutulmaz filmi 'Apocalypse Now' da Marlon Brando, Martin Sheen, Robert Duvall gibi dev isimlerle oynadı.

Amaury Nolasco; 24 Aralık 1970 Porto Riko'da doğan ABD'li oyuncu. Prison Break dizisindeki Fernando Sucre rolüyle adını duyurmuştur.Porto Riko doğumlu olan Nolasco Porto Riko Üniversitesi 'nde biyoloji eğitimi almıştır. İlk başlarda oyuncu olmayı düşünmeyen Nolasco, rol yapma yeteneğinin farkına vardıktan sonra, New York'a geldi ve American British Dramatic Arts School Falcon'dan oyunculuk eğitimi aldı.House dizisinde oynayan Jennifer Morrison ile birliktedir.

Matthew Raymond 'Matt' Dillon (d. 18 Şubat, 1964) Akademi Ödülü, Golden Globe ve BAFTA adayı ve SAG ödüllü ABDli aktör, yönetmen ve senarist. 70'lerde başlayan kariyeri, 80lerde gençlerin idölü olmasıyla devam etti. Çarpışma filmi ile En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Akademi Ödülüne aday gösterildi.

MDB Puanı: 7.6/10 ( 3653 kişi oy verdi.)

Resimler

Zırhlı Kuvvetler - Armored izle

 

Zırhlı Kuvvetler - Armored izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, zırhlı kuvvetler konusu, digiturk filmleri, armored izle, zırhlı kuvvetler izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.