TIKLA ARA

Digiturk Lig TV'li Mekanlar, Cafeler, Restoranlar, Kahvehaneler

Digiturk Lig TV'li Mekanlar, Cafeler, Restoranlar, Kahvehaneler. Digiturk ve Lig TV yayınlarını izleyebileceğiniz mekanlarDigiturk ve Lig TV yazınlarını, Maçları canlı olarak izleyebileceğiniz mekânların listesi için
buraya tıklayınız.


Digiturk ve Lig TV yayınlarını aşağıdaki iller için sorgulayabilirsiniz.

Digiturk ve Lig TV yayını yapan kafeler, restoranlar, barlar, kahvehaneler, kehveler, kıraathaneler, cafeler ve otellerin listesine erişebilirsiniz.

Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep Giresun, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir,Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak

Mekanınızda Digiturk yayınları yapmak için

Ticari üyelik toplu gösterimlerde kullanılan abonelik türüne verilen isimdir. Kahve, kafe restoran gibi toplu gösterim yapılan yerlerde uygulanan üyelik çeşididir. Burada toplu gösterim faaliyetinin ticari olması şart değildir. Öğretmeni evi, polis evi, dernek ve vakıf gibi kar amacı olmayan kuruluşlarda ticari üyelik kapsamında yer alır. Yemek, konaklamak, eğlenmek vb. dışında alışveriş amaçlı bulunulan mağaza, market gibi işyerlerine Lig TV yayını olmayan Yarı Ticari Üyelik gerçekleştirilir.

Digiturk Ticari üyelik ile ilgili bilgi ve başvuru için: Digiturk Ticari ÜyelikKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: lig tv kafeler, lig tv kahvehaneler, digiturk kafeler, lig tv kıraathane, lig tv restoranlar,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.