TIKLA ARA
House Of The Dragon Hangi Kanalda Türkiye

House Of The Dragon ilk ve 2. Sezonu ile Digiturk'te!

House Of The Dragon ilk ve 2. sezonu ile Digiturk TDO'da! Targaryen hanedanlığı hikayesi konu edinen dizinin ilk ve 2. sezonu TDO'da yayınlanıyor. Dizinin yeni bölümlerini TDO'dan istediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz.

Başrollerinde Rhys Ifans, Fabien Frankel ve Matt Smith yer aldığı dizide Daenerys Targaryen'in doğumundan 172 yıl önce, gücünün zirvesindeki Targaryenlar ile bir iç savaş halindedirler. Dizi dünyaca ünlü "Game of Thrones" dizisinde yaşanan olaylardan 200 yıl öncesinde yaşanan olayları seyircisi ile buluşturmaktadır.

House Of The Dragon'u İnternetten İzle! TDO Eğlence Paketi alarak House Of The Dragon'un güncel tüm bölümlerini izleyebilirsiniz.

Hemen Satın Al

House Of The Dragon Digiturk’te Hangi Kanalda?

House Of The Dragon'u Digiturk’te TDO’da Türkçe dublaj veya altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca TDO web ve mobil uygulamalarında yer alan Canlı TV'den Türkçe alt yazılı olarak izleyebilirsiniz.

Digiturk abonesi olanlar House Of The Dragon'u yeni yayınlanacak 2 sezonu, bölümleri, sezonları ve unutulmaz sahnelerini HD izlemek için abonesi olduğunuz Digiturk Paketlerine ek olarak Dizi Paketi satın almalısınız.

Digiturk abonesi değilseniz, Digiturk Kampanyalar sayfasından web sitemize özel indirimli en uygun fiyatlarla üye olabilirsiniz.

TDO'dan Nasıl İzlerim?

TOD abonesi olanlar TDO House Of The Dragon sayfasından giriş yaparak Türkçe alt yazılı olarak izleyebilirsiniz.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.