TIKLA ARA
Babil Digiturk'te İzlenecek

Babil Digiturk'te İzlenecek

Babil dizisinin yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın üstlendiği ve Ay Yapım'ın güçlü oyuncu kadrosuyla daha ilk tanıtımıyla ses getirmeyi başardı. Senaryosu ve oyuncu kadrosuyla heyecanlı bekleyiş başladı. Babil dizisiyle ilgili en çok merak edilen nasıl izlerim, kaçıncı kanalda, ne zaman, oyuncu kadrosu ve konusu hakkında bilgiler yazımızda.

Babil Dizisini Nasıl İzlerim?

Bütün Digiturk aboneleri Babil dizisini izleyebilecek. Ayrıca Digiturk'ün internet platformu olan TOD üzerinden de yayınlanacak. Aşağıdan Babil dizisini izlemeniz için üyesi olmanız gereken tüm Digiturk paket ve kampanyalarını inceleyebilir, anında üye olabilirsiniz.


Babil Dizisi Digiturk'te Hangi Kanalda?

Babil olarak tanıtımı yapılan dizi The Choice (Seçim) Digiturk'te bir dizi kanalın üzerinden 1 numaralı kanaldan yayınlanması bekleniyor. Babil dizisini internet üzerinden TOD'la izleyebileceksiniz.


Babil Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Babil dizisinin Ocak 2020'de başlaması bekleniyor.


Babil Dizisi Oyuncuları Kimler?

Yönetmen koltuğunda Uluç Bayraktar'ın olduğu başrolünü Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay ve Nur Fettahoğlu'nun aldığı Türkiye'nin en önemli oyuncu kadrosu bulunmakta.


Babil Dizisinin Konusu

Drama tarih dizisi olan ve muhteşem oyuncu kadrosuyla sürükleyici bir aşk hikayesiyle Babil, diziseverlerin ilgisini çekecek.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.