TIKLA ARA

Nasıl Fenomen Oldum Hangi Kanalda Türkiye

Yeni Dizi Nasıl Fenomen Oldum ilk Sezonu ile Digiturk'te!

Nasıl Fenomen Oldum çok yakında Digiturk TOD'da! beIN Originals’ın yeni komedisi Nasıl Fenomen Oldum TOD'da yayınlanıyor. Dizinin ilk sezonu ve yayınlanacak olan yeni sezonunu beIN CONNECT ve TOD'dan istediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz.

Başrollerinde Nilperi Şahinkaya, Derya Şensoy ce Ahmet Kayakesen'nin yer aldığı dizide sosyal medya fenomeni olan Ala adındaki genç bir kadının hayatına odaklanıyor.

Nasıl Fenomen Oldum'i İnternetten İzle! TOD Eğlence Paketi alarak Nasıl Fenomen Oldum'in güncel tüm bölümlerini izleyebilirsiniz.

Hemen Satın Al

Nasıl Fenomen Oldum Digiturk’te Hangi Kanalda?

Nasıl Fenomen Oldum'i Digiturk’te TOD’da Türkçe dublaj veya altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca TOD web ve mobil uygulamalarında yer alan Canlı TV’den Türkçe alt yazılı olarak izleyebilirsiniz.

Digiturk abonesi olanlar Nasıl Fenomen Oldum'in yeni yayınlanacak 1 sezonu, bölümleri, sezonları ve unutulmaz sahnelerini HD izlemek için abonesi olduğunuz Digiturk Paketlerine ek olarak Dizi Paketi satın almalısınız.

Digiturk abonesi değilseniz, Digiturk Kampanyalar sayfasından web sitemize özel indirimli en uygun fiyatlarla üye olabilirsiniz.

TOD'da Nasıl İzlerim?

Digiturk abonesi olanlar TOD Nasıl Fenomen Oldum sayfasından giriş yaparak Türkçe alt yazılı olarak izleyebilirsiniz.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.